De Feedback Show
Het verhaal van jullie organisatie — live op het podium
Twee improvisatieacteurs en een topmuzikant zetten het verhaal van jullie organisatie om naar geïmproviseerde sketches en liedjes. Niet over een fictief bedrijf, maar over jullie mensen, jullie uitdagingen en jullie feedbackcultuur met input uit de zaal. Herkenbaar, hilarisch en verrassend diepgaand. De hele organisatie kijkt samen in de spiegel en begrijpt daarna waarom feedback zo spannend blijft en wat eraan te doen is.
Ontdek onze mogelijkheden voor jouw team.
Ook mogelijk in het Engels.
Een show in drie akten — met jullie als hoofdrolspelers
De Feedback Show volgt bewust de klassieke verhaalstructuur van Aristoteles: opbouw, confrontatie en ontknoping. De organisatie is de held op reis. Die reis begint herkenbaar en feestelijk, loopt vast op echte obstakels en eindigt met een overwinning. Geen PowerPoint over feedbackstapjes, maar een gedeelde beleving die de hele zaal meeneemt. Bekijk ook het overzicht van alle bedrijfsuitjes als je andere formats wil vergelijken.

“Samen met TeamSpeling hebben we een gezellig én waardevol ontmoetingsmoment gecreëerd — een mooi startschot voor het versterken van onze feedbackcultuur.” – Barbara Zwirs, Leiden University Medical Center
Akt 1: het verhaal van jullie organisatie
De show opent feestelijk. De acteurs halen live input op uit de zaal: de missie, de visie, de successen — klein en groot. Die worden direct bezongen en verbeeld. Afdelingen krijgen podium, mensen worden hoofdrolspelers. De sfeer is er snel en de verbinding ook.
Dan verschijnt het eerste keerpunt. Wat staat een sterkere feedbackcultuur in de weg? Wat als er niets verandert? Optioneel wordt de directie uitgenodigd op het podium voor een vooraf doorgesproken interview — een krachtig moment waarop het verhaal van de organisatie direct en persoonlijk wordt gedeeld met alle medewerkers.
Akt 2 en 3: obstakels en overwinning
In akt 2 stuit de organisatie op obstakels, niet alleen op organisatieniveau, maar ook op persoonlijk leiderschap. Angst voor kwetsbaarheid, vermijden van moeilijke gesprekken, weerstand tegen verandering. De piramide van Lencioni verschijnt als gids: hoe vertrouwen de voorwaarde is voor feedback, en hoe het ontbreken daarvan de hele organisatie raakt.
Akt 3 is de ontknoping
Met een climax die de zaal uitdaagt echt kritisch naar zichzelf te kijken — en die eindigt met een euforische verbeelding van hoe het ook kan zijn. De feedbackcultuur floreert. De reis zit erop.
Waarom de show werkt waar trainingen tekortschieten
Organisaties investeren in feedbacktrainingen, maar de cultuur verandert niet. Dat komt omdat de focus ligt op hóe je feedback geeft, terwijl het echte obstakel is óf je het durft. Feedback raakt aan vertrouwen, veiligheid en ingesleten patronen. Daar verandert een training met tips en tricks niets aan.
De Feedback Show pakt het anders aan: door samen te lachen om herkenbare situaties verliest feedback zijn lading. De psychologische veiligheid die nodig is om feedback te durven geven, wordt niet uitgelegd, die wordt gevoeld. Dat is wat beklijft.


“Een krachtige show die mensen aanspreekt, betrekt en op een informele manier de informatie overbrengt.” – Simone Draaijer, Senzora
Een gedeelde taal voor de hele organisatie
Na de show spreekt iedereen dezelfde taal. Vertrouwen, veiligheid, aanspreken het zijn geen holle begrippen meer. Iedereen begrijpt wat ze betekenen en herkent ze in de dagelijkse praktijk. Die gemeenschappelijke basis is de beste voorbereiding op wat daarna komt.
Teams die na de show verder willen met de inzichten, kunnen op een andere dag aan de slag met de training Anders Feedback geven — per team, met meer diepgang en meer ruimte voor de eigen feedbackcultuur. Of met de Teamdag Samenwerken en Feedback voor een volledige dag.
Aanbeveling: break-out workshops op de dag zelf
Wil je de energie van de show direct benutten? Dan raden wij de break-out workshops sterk aan. Aansluitend op de show gaan teams in kleinere groepen aan de slag met de thema’s die tijdens de show zichtbaar werden, toegespitst op de eigen afdeling. Wat speelt er? Waar zit de spanning? Wat willen we anders?
De workshops duren circa twee uur en worden begeleid door onze trainers. Teams die dit combineren, gaan naar huis met niet alleen een gedeelde beleving maar ook concrete inzichten voor de eigen teamontwikkeling. Verreweg de meeste opdrachtgevers die de combinatie proberen, beschouwen dit achteraf als het beste onderdeel van de dag.
Interview met onze klanten over onze feedback programma’s
Van zorgorganisaties tot commerciële bedrijven, de herkenning is groot en de reacties zijn consistent. Feedback voelt na de show minder beladen, de verbinding is sterker en de organisatie heeft een gedeelde taal. Lees hoe andere organisaties de stap hebben gezet.

Hoe kan TeamSpeling jouw team helpen? We sparren er graag over in een vrijblijvend gesprek.
Teams in heel Nederland ervaren onze formule en waarderen ons met een hoge klanttevredenheid. Ontdek wat we ook voor jouw team kunnen doen. Geschikt voor alle teams en in het Engels voor internationale teams.
Beoordelingen van onze Feedback show
Meer met feedback
Feedback vraagt meer dan één bijeenkomst. Daarom bieden we verschillende programma’s aan, afhankelijk van de groepsgrootte en de diepgang die de organisatie nodig heeft.
Programma over feedback bij TeamSpeling
Bij TeamSpeling werken wij graag met teams aan het omgaan met feedback. En teams doen dat ook met veel plezier bij ons. Dit komt doordat wij het leuker maken en direct met het team aan de slag gaan. Dus geen feedback trucjes, modellen of de gouden regels van feedback geven en ontvangen, maar wij nemen dirtect jullie feedbackcultuur onder de loep.
Teamtraining Anders Feedback geven
Leer, groei en verbind met elkaar tijdens deze training Anders Feedback geven, met verrassende werkvormen en wendingen.
Teamdag Samen werken en feedback
Doorbreek, met deze teamdag Samenwerken en Feedback, ook jullie ongewenste feedback gewoonten en maak ruimte voor nieuwe feedbackcultuur. Want met deze teamdag heeft jouw team de motivatie en de tools om een gezonde feedbackcultuur neer te zetten.
Bedrijfsuitje voor grote groepen: De Feedback Show
Dit superleuke bedrijfsuitje De Feedback Show wordt verzorgd door twee trainers / acteurs en een topmuzikant. Het onderwerp Feedback wordt op een luchtige manier benaderd.
Meer programma’s over feedback en bedrijfsshows
Ontdek onze bedrijfsshows — interactief, hilarisch en met een boodschap die blijft hangen. Twee trainers en een muzikant nemen de hele zaal mee in een show die draait om jullie organisatie: de successen, de uitdagingen en de herkenbare momenten die iedereen kent. Deelnemers lachen, doen mee en zien zichzelf en elkaar terug op het podium. Achteraf blijkt het veel meer te zijn dan een leuk bedrijfsuitje.


























